Rabat 5%

SPA

Strefa SPA
Strefa SPA

Strefa zdrowia, czyli zabiegi pobudzające zdolność organizmu do autoregeneracji, wzmacniające jego siły witalne, poprawiające zdrowie i dobre samopoczucie, a to wszystko dzięki profesjonalnej bazie, wyposażonej w najnowszą aparaturę diagnostyczno – leczniczą jak: kriosauna, ultradźwięki, fala uderzeniowa, inhalator ozonowy, lampa sollux, aparat do elektroterapii, wirówka do górnych i dolnych kończyn, wanna do kąpieli leczniczych – i przy wykorzystaniu naturalnych surowców (borowina), czyni Hotel Era Kur & Spa nowoczesnym Centrum MEDI oferującym terapie z zakresu balneoterapii, hydroterapii, kinezyterapii, fizykoterapii oraz termoterapii.

Oferta SPA

Oferta SPA

Basen w grocie solnej
Basen w grocie solnej

Wielowymiarowy relaks w kameralnej atmosferze – miejsce, w którym ucztuje ciało i dusza, czyli nowoczesny basen rekreacyjny w grocie solnej – jedyny w Polsce – o wymiarach 11 m x 5 m, wyposażony w liczne atrakcje takie jak: bicze wodne, masaże ścienne, gejzer powietrzny, przeciwprąd i wodospad ścienny.

Regulamin korzystania z basenu


Kapsuła floatingowa
Kapsuła floatingowa

Nowoczesna kapsuła zabiegowa pozwalająca osiągnąć całkowite odprężenie ciała i umysłu. Wszelkie korzyści z sesji zawdzięczamy wyjątkowym, leczniczym właściwościom soli EPSOM, która sprawia, że nasze ciało we wnętrzu urządzenia unosi się w stanie nieważkości. Korzystając z zabiegu, jesteśmy odseparowani od bodźców zewnętrznych, dzięki czemu całkowicie się relaksujemy. Terapia jest korzystna dla ludzi cierpiących na przewlekłe bóle głowy, kręgosłupa, stawów, napięcie mięśni, nadciśnienie, niepokój oraz nerwice. Kąpiel w kapsule łagodzi także stany zapalne skóry, obrzęki oraz wyciąga toksyny z organizmu.

Strefa Wellness
Strefa Wellness

Podaruj sobie odrobinę relaksu w naszym PURE SPA, zadbaj o ciało i doświadcz przyjemności płynącej z pielęgnacyjnych rytuałów, masaży, zabiegów antycellulitowych z wykorzystaniem najnowszych technologii, w tym aparatu do terapii falą uderzeniową ShockMaster 300 czy też seansów w saunie fińskiej, parowej oraz infrared.

 

Regulamin korzystania z saun

Newsletter
Bądź na bieżąco

Zapisz się do Newslettera i odbierz 5% rabatu przy rezerwacji na naszej stronie
* dotyczy tylko osób zapisujących się po raz pierwszy

newsletter