Kuchnia pełna smaku!
Image is not available
Image is not available
Slider

Restauracja


W Hotelu Era mieści się przestronna i ze smakiem urządzona sala restauracyjna. W sezonie w sezonie wiosenno – jesiennym zapraszamy Gości na taras, aby mogli spożywać posiłki ciesząc oko pięknym widokiem na Świeradów-Zdrój oraz Góry Izerskie.

Preferujemy tradycyjną kuchnię polską oraz świeże warzywa i owoce serwowane nam przez naturę. Stałe Menu zawiera potrawy serwowane przez cały rok i preferowane przez wielu Gości restauracji. Karta sezonowa proponuje dania przygotowywane tylko o danej porze roku. Wykorzystujemy wiosenną świeżość nowalijek, letnie oraz jesienne bogactwo warzyw i owoców.

Szef kuchni


Szef Grzegorz pierwsze szlify zdobywał w jednej z najlepszych wrocławskich restauracji - Magistrackiej. Kolejne lata, to pasmo sukcesów kulinarnych odnoszonym w ekskluzywnych restauracjach. Także obsługa Gości hotelowych nie jest mu obca, za sprawą czterogwiazdkowych hoteli.

Niewątpliwym osiągnięciem i jednocześnie przygodą była możliwość gotowania dla gwiazd sportu podczas rajdów: Baia Poland, Espana, Hungary.

Od 5 lat jest rezydentem w naszym hotelu, gdzie stara się dbać o Państwa podniebienia. Zapraszamy na kulinarną podróż z Hotelem Era!