Image is not available
Slider

Hotel Era


Hotel ERA KUR & SPA zlokalizowany jest niedaleko centrum Świeradowa - Zdroju, tuż u podnóża Stogu Izerskiego przy Kolei Gondolowej Ski&Sun i tylko 450 metrów od ścisłego centrum kurortu. Nowoczesna architektura przeplata się tutaj z tradycyjnym wykorzystaniem drewna tworząc niesamowity, zapadający w pamięci na długo klimat.

Powołując do życia to wyjątkowe miejsce postawiliśmy sobie za główny cel, aby Państwa urlop był niezapomnianym przeżyciem, a nasz hotel kojarzył się z doskonałym relaksem i wypoczynkiem.

Pokoje


Oferta noclegowa butikowego Hotelu Era, to 35 pokoi, w tym: 30 pokoi kategorii STANDARD, 2 pokoje kategorii SUITE, oraz 3 pokoje kategorii SUPERIOR.

Każdy z pokoi, który oddajemy do Państwa dyspozycji został zaplanowany i wykonany w najdrobniejszym szczególe tak, aby przebywanie w nim pozwoliło na odpoczynek w pełnym tego słowa znaczeniu.

Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 14:00, a kończy o godzinie 11:00.

Atrakcje


Świeradów-Zdrój to wyjątkowe miejsce z własnym unikatowym, podgórskim mikroklimatem oraz egzotyczną roślinnością. To idealna destynacja zarówno dla aktywnych turystów, jak i dla tych, którzy cenią sobie wypoczynek.

Jedną ze wspaniałych atrakcji jest znajdująca się bardzo blisko Hotelu Era kolej gondolowa Ski&Sun, do której można dotrzeć bez dodatkowego wysiłku.